مهندسین مشاور سازیان

En

شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد سقراط

ورود
bayan

بیانیه ماموریت

خدمات

ما می کوشیم ارائه کننده خدمات مشاوره در زمینه های مختلف مهندسی عمران با شیوه های کلاسیک ، طرح و ساخت و مدیریت طرح باشیم.

کارفرمایان

کارفرمایان ما کلیه وزارت خانه ها ، استانداریها ، شهرداری ها ، سازمان ها ، اداره ها و شرکت های دولتی و خصوصی هستند.

بازارها

ما می کوشیم در سراسر ایران و کشوره ای عضو سازمان کنفرانس اسلامی OIC خدمات خود را ارائه کنیم.

فن آوری

ما همواره سعی می کنیم با استفاده از فن آوری های روز در حرفه خود با بکارگیری جدید ترین استاندارد های درون کشوری و برون کشوری وظایف خویش را به انجام برسانیم .

currency_dollar_yellow (1)

توجه به بقای رشد و سودآوری

سعی ما بر این است که یک سازمان یادگیرنده باشیم تا بتوانیم از طریق مشارکت به توسعه پایدار دست یابیم . ما خدمات خود را بر اساس تعرفه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سایر مراجع قانونی به کارفرمایان ارائه می کنیم .  از اینرو چشمداشت ما به سود تعیین شده توسط تعرفه های مزبور است .

phil

فلسفه

باورها ، ارزشهای اخلاقی اصلی ما با معیارهای فدراسیون بین المللی مشاور FIDIC و فرهنگ غنی ایران اسلامی سازگاری دارد .

feat

ویژگی های ممتاز

ما در صدد هستیم با مدیریت زمان و ارتقا و همگرایی توانایی های کارکنان و مدیران خلاق خود در حرفه مهندس مشاور از بهترین ها باشیم . محور فعالیت های ما توجه به نیاز های کارفرما ( مشتری گرائی ) است .

1431890038_group-128

توجه به انتظار مردم

ما خود را از دیدگاه فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی در قبال مردم مسئول میدانیم و همواره می کوشیم آثار سوء احتمالی طرح های عمرانی در ارتباط با زمینه های یاد شده کمینه گردد .

once

توجه به کارکنان

ما می دانیم که مجموعه ای از عوامل معنوی و مادی برای کارکنان ایجاد انگیزه می کند ، لذا همواره در پی آنیم تا با مهیا کردن محیط کاری آرام و سالم ، آموزش حین خدمت و توسعه منابع انسانی متخصص، توجه به نیاز های معنوی کارکنان ، بهبود مستمر فرآیند های و فعالیت ها ، پرداخت حقوق مناسب و ارائه مزایای جنبی ، ضمن ایجاد انگیزه در روحیه برای آنان ، میزان وفاداری ایشان را نیز بیشینه کنیم .

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت